صادرات قیر ایران

صادرات قیر خالص ایرانی از پالایشگاه های برتر

ما شرکت T.G.AZ ، یکی از فعال ترین صادرکنندگان قیر ۵۰/۷۰ , قیر ۶۰/۷۰ , قیر ۸۵/۱۰۰ , قیر ۷۰/۱۰۰ از تبریز و پالایشگاه بزرگ و معتبر ایران هستیم. ما میتوانیم قیر فروخته شده را بصورت FCA و یا بصورت CPT در داخل کشور مقصد به خریداران تحویل دهیم. لطفا مطالب زیر را بخوانید و اگر سوالی دارید با ما تماس بگیرید.

محصولات صادراتی ما

بسته بندی قیر

  • صادرات قیر فله ای

فله | صادرات زمینی

ما میتوانیم انواع قیر های ۶۰/۷۰ و ۵۰/۷۰ و ۸۵/۱۰۰ و ۷۰/۱۰۰ را بصورت خالص بدون مخلوط مواد دیگر بصورت فله ای برای کشورهای همسایه ایران، اعم از ترکیه – گرجستان – ارمنستان – آذربایجان – عراق تامین نماییم. همچنین میتوانیم قیرهایی را که از ما خرید کرده اید را برای شما تا مقصد مورد نظر در کشور مقصد حمل نماییم.

  • بسته بندی جامبو بگ

جامبوبگ | کیسه های بزرگ فله

ما میتوانیم انواع قیر های ۶۰/۷۰ و ۵۰/۷۰ و ۸۵/۱۰۰ و ۷۰/۱۰۰ را بصورت خالص بدون مخلوط مواد دیگر در بسته بندی های کیسه های ۱ تنی برای کشورهای همسایه ایران، اعم از ترکیه – گرجستان – ارمنستان – آذربایجان – عراق تامین نماییم. همچنین میتوانیم قیرهایی را که از ما خرید کرده اید را برای شما تا مقصد مورد نظر در کشور مقصد حمل نماییم.

  • صادرات قیر بشکه ای

بشکه های استیل نو

ما میتوانیم انواع قیر های ۶۰/۷۰ و ۵۰/۷۰ و ۸۵/۱۰۰ و ۷۰/۱۰۰ را بصورت خالص بدون مخلوط مواد دیگر در بشکه های ۱۸۰ کیلویی نو؛ برای کشورهای همسایه ایران، اعم از ترکیه – گرجستان – ارمنستان – آذربایجان – عراق تامین نماییم. همچنین میتوانیم قیرهایی را که از ما خرید کرده اید را برای شما تا مقصد مورد نظر در کشور مقصد حمل نماییم.

فرم سفارش

شما میتوانید با کلیک بر روی دکمه زیر به صفحه فرم سفارش آنلاین شرکت وارد می‌شوید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

تماس با ما

شما میتوانید با کلیک بر روی دکمه زیر به صفحه تماس با منتقل میشوید و با استفاده از فرم موجود در صفحه مطالب شما برای ما ارسال خواهد شد.